Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Інформація щодо Міжнародної аграрної виставки “Agro World Uzbekistan 2021” (15-17.06.2021 р., м. Ташкент, Республіка Узбекистан)
01.03.2021 | 15:49 | Департамент взаємодії з експортерами та просування експорту.

За інформацією організатора міжнародних виставок та конференцій в Узбекистані “Iteca Exhibitions”, у період з 15 по 17 червня 2021 року у м. Ташкент (Республіка Узбекистан) відбудеться 16-а Міжнародна аграрна виставка “Agro World Uzbekistan 2021”. Захід проходитиме на території Національного виставкового комплексу НВК “Узекспоцентр”.

Виставка “Agro World” – найбільша у Центральної Азії виставка сучасної сільськогосподарської техніки, обладнання, технологій та матеріалів для рослинництва, тваринництва, птахівництва, ветеринарії, переробки, транспортування та зберігання сільськогосподарської продукції і зернових.

Учасники виставки мають можливість продемонструвати свою продукцію 5000 керівникам і фахівцям підприємств агропромислового комплексу країни – агрокластерів, фермерських господарств, переробних виробництв, зернових компаній.

Більш детальну інформацію про захід можна отримати за посиланням або звернутися до організаційного комітету за електронною адресою: alla.dzyurich@iteca.uz.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2