Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Інформація щодо VII Міжнародної конференції “Органічна переробка та торгівля 2020” (26 листопада 2020 року, Україна, онлайн)
24.11.2020 | 17:46 | Департамент взаємодії з експортерами та просування експорту.

За інформацією ГС “Органічна Україна” та ТОВ “Органік Стандарт 26 листопада з 9:00 до 19:00 в онлайн режимі проходитиме VII Міжнародна конференція “Органічна переробка та торгівля 2020”. Захід відбудиться під патронатом: Міністерства економіки, торгівлі та сільського господарства України. Місце проведення конференції: платформа ZOOM.

Головна тема: “Торгівля на внутрішньому ринку”.

VII Міжнародна конференція “Органічна переробка та торгівля 2020” проводиться за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми “Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України”, що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із “SAFOSO AG” (Швейцарія).

Цей захід для: переробників органічної та неорганічної продукції та компанії, які мають намір впровадити переробку для збільшення доданої вартості свого продукту; торгових точок різних форматів, онлайн та офлайн, які продають чи мають намір продавати органічні продукти; зацікавлених в темі органічних продуктів.

Цілі конференції:

  • Зробити зріз ринку готової для кінцевого споживання органічної продукції за результатами 2020 року.
  • Ознайомити учасників ринку зі змінами українського законодавства у сфері органічного виробництва.
  • Надати інформацію про технології виробництва органічних харчових продуктів.
  • Знайти технічні рішення для більш успішного продажу органічної продукції в українських супермаркетах.
  • Сприяти розвитку сучасних маркетингових навичок на основі досідження рушійних сил споживачів органічної продукції.

Порядок денний та більш детальну інформацію про захід можна отримати на сайті організатора. Умови участі та реєстрація за посиланням.  

У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся, до організатора заходу: ГС “Органічна Україна” за телефонами: +38 098 17 17 577, +38 067 17 17 577.

 

 

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2