Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Діяльність » Регуляторна діяльність » Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. № 413”
27.01.2020 | 09:08 | Департамент промислової політики та стимулювання розвитку регіонів.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України оприлюднює проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. № 413” (далі – проєкт постанови).

Проєкт постанови розроблений з метою приведення положень постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 413 “Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу” у відповідність до Закону України “Про електронні довірчі послуги” щодо “кваліфікованого електронного підпису” та “електронних довірчих послуг”, а також до розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 682-р “Питання Державної податкової служби” стосовно здійснення Державною податковою службою функцій і повноважень Державної фіскальної служби, що припиняється, з реалізації державної податкової політики, державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Електронну версію проєкту постанови розміщено на сайті Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у розділі “Обговорення проектів документів”.

Зауваження та пропозиції надсилати в електронній або письмовій формі за адресою:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

01008,  м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2

E-mail: okhmara@me.gov.ua.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2