Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Про Міністерство / Взаємодія з державними органами влади / Взаємодія з Верховною Радою України
Участь Міністерства економіки України у роботі Верховної Ради України 30 серпня 2023 року
01.09.2023 | 17:01 | Відділ взаємодії з органами державної влади.

30 серпня 2023 року заступник Міністра економіки України Бережна Т. В. взяла участь у засіданні Комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу під час якого було розглянуто:

  • проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення захисту вимог працівників щодо виплати заборгованості із заробітної плати, в тому числі у випадку неплатоспроможності роботодавця” (реєстр. № 9510 від 19.07.2023, розроблений народними депутатами України Третьяковою Г. М. та ін.), який не суперечить міжнародно-правовим зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції.

30 серпня 2023 року заступник Міністра економіки України Бережна Т. В. взяла участь у засіданні Комітету з питань екологічної політики та природокористування під час якого було розглянуто:

  • проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування повноважень центральних органів виконавчої влади у сфері промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, поводження з вибуховими матеріалами, здійснення державного гірничого нагляду, здійснення державного нагляду та контролю за додержанням вимог законодавства про працю та зайнятість населення” (реєстр. № 9219 від 18.04.2023, розроблений Мінекономіки), який рекомендовано прийняти за основу.
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2