Міністерство економіки України

Головна / Про Міністерство / Взаємодія з державними органами влади / Взаємодія з Верховною Радою України
Меню

Участь Міністерства економіки України у роботі Верховної Ради України 28 лютого – 03 березня 2023 року

28 лютого 2023 року заступник Міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Соболев О. Д. взяв участь у засіданні “Круглого столу” на тему: “Законодавче забезпечення можливості надання фізичними чи юридичними особами, що не є учасниками ринку фінансових послуг, позик під процент” в рамках роботи Комітету з питань економічного розвитку.

02 березня 2023 року заступник Міністра економіки України Бігун Н. В. взяла участь у засіданні Комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу під час якого було розглянуто:

  • проект Закону України “Про внесення зміни до розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі” щодо можливості змінення умов договору про закупівлю” (реєстр. № 9027 від 17.02.2023, розроблений народними депутатами України Мовчаном О. В. та ін.), який не відповідає міжнародно-правовим зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції.

03 березня 2023 року заступник Міністра економіки України Грибан О. О. взяв участь у засіданні “Круглого столу” Комітету з питань економічного розвитку та Комітету з економіки Сейму Литовської Республіки за участі Посольства Литовської Республіки в Україні на тему: “Виклики для економіки України та Литви в умовах війни − шукаймо кращі економічні рішення разом”.

03 березня 2023 року заступник Міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Соболев О. Д. взяв участь у засіданні Комітету з питань аграрної та земельної політики під час якого було розглянуто питання про продовження дії державної програми “Доступні кредити 5-7-9%” для сільськогосподарських товаровиробників, як інструмент забезпечення весняно-польових робіт у 2023 році.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json