Головна / Діяльність / Торговельний захист / Захист на зовнішніх ринках / Повідомлення для українських експортерів
Меню

Вихід Великої Британії з ЄС: дія обмежувальних заходів ЄС на території Великобританії

Як відомо, наразі триває процес виходу Великобританії з Європейського Союзу. Міністерство міжнародної торгівлі Великобританії розглядає питання розповсюдження обмежувальних заходів (антидемпінгових, антисубсидиційних та захисних), які були застосовані  ЄС,  на територію Великобританії.

Довідково: в даний час ЄС застосовуються антидемпінгові заходи щодо імпорту з України труб безшовних, гарячекатаного прокату.

Міністерство міжнародної торгівлі Великобританії  проводить аналіз позицій усіх заінтересованих сторін з зазначеного питання.  Зокрема, компетентні органи Великої Британії проаналізували інформацію, отриману від британських виробників на підтримку дії заходів,  щодо виробництва та продажів на території Великої Британії товарів, що знаходяться під дією антидемпінгових заходів. За результатами цього аналізу були зроблені попередні висновки щодо розповсюдження дії антидемпінгових заходів ЄС  на територію Великобританії.

До антидемпінгових заходів ЄС, які можуть залишитись чинними на території Великобританії, потрапили антидемпінгові заходи щодо гарячекатаного прокату походженням з України, які були запроваджені 07.10.2017 на території ЄС з розміром антидемпінгового мита 60,5 євро за тону.

Планується, що антидемпінгові заходи ЄС будуть діяти на території Великобританії до моменту прийняття рішення компетентними органами щодо розміру ставок достатніх для британських товаровиробників за результатами процедури відповідного перегляду.

Крім того, будь-які нові заходи, застосовані ЄС до моменту виходу Великобританії з ЄС (до 29.03.2019) будуть проаналізовані за участю британських виробників щодо необхідності їх збереження на території Великобританії.

Заінтересовані сторони можуть надати свої коментарі щодо попередніх  висновків Міністерства міжнародної торгівлі Великої Британії в строк до 24 серпня 2018 року на адресу [email protected] .

Детальна інформація з зазначеного питання міститься за посиланнями:

https://www.gov.uk/government/brexit:

https://www.gov.uk/government/consultations/call-for-evidence-to-identify-uk-interest-in-existing-eu-trade-remedy-measures

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json