Головна » Про Міністерство » Взаємодія з державними органами влади » Взаємодія з Верховною Радою України

Календар подій

03
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Участь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у роботі Верховної Ради України 7 травня 2020 року
12.05.2020 | 09:25 | Управління інформаційно-аналітичного супроводу та протоколу

Засідання комітетів Верховної Ради України

7 травня 2020 року заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Висоцький Т. М. взяв участь (в режимі відеоконференції) у засіданні Комітету з питань аграрної та земельної політики, під час якого розглянуто проект Закону “Про внесення змін до Розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин” (реєстраційний № 3398, розроблений народними депутатами України Чернявським С. М. та ін.), який рекомендовано прийняти за основу і в цілому як Закон.

Також, було завершено розгляд проекту Закону “Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо планування використання земель” (реєстраційний № 2280, розроблений народними депутатами України Чорноморовим А. О. та ін., друге читання), прийняття рішення якого перенесено на наступне засідання Комітету.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json