Міністерство економіки України

Меню

Повідомлення про засідання № 2 Громадської ради при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Засідання відбудеться 25 жовтня 2019 р., за адресою: вул. Грушевського, 12/2, 1-й під’їзд, каб.459. Вхід за паспортами.

Початок реєстрації о 9:30

Початок засідання о 10:00

Завершення о 11:30

Порядок денний 2-го засідання громадської ради при Мінекономіки України:

  1. Проект Постанови Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження вимог до суб’єктів господарювання щодо приймання електронних платіжних засобів в оплату за продані ними товари (надані послуги)». Доповідач: Биковець В.М. та Черняховський В.В.
  2. Внесення питання реформування та розвитку ринку до Стратегії розвитку фінансового сектору до 2025 року. Доповідач: Рудненко Т.Б.
  3. Внесення змін до законопроекту № 2255 від 10.10.2019 р. щодо обов’язкового створення прозорого конкурсу для призначення керівника та його заступника Національного органу інтелектуальної власності. Доповідач: Кожевніков В.
  4. Створення робочої групи із залученням службових осіб Мінекономіки, Укрпатенту, ДРС України, патентних повірених та науковців для внесення пропозицій щодо зменшення розмірів зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності, які було необґрунтовано підвищено Постановою КМУ № 496 від 12.06.2019 р. Доповідач: Сопова К.
  5. Внесення змін до наказу Мінекономіки № 8 від 04.01.2019 р. «Про затвердження положення  про комісію з акредитації організацій колективного управління». Доповідач: Кожевніков В.
  6. Створення робочої групи для подання пропозицій до проекту Закону № 1199 від 29.08.2019 р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації окремих положень законодавства Європейського Союзу у сфері інтелектуальної власності». Доповідач: Сопова К.
  7. Звернення до Президента, Уряду та Верховної Ради з проханням розглянути питання щодо  підписання Україною Пекінської угоди по аудіовізуальним виконанням (24.06.2012 р.). Доповідач: Кожевніков Вадим та Сопова Катерина.
  8. Обрання заступників Голови Громадської ради при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Доповідач: Балдинюк О.В.
  9. Затвердження переліку Комітетів Громадської ради при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Доповідач: Балдинюк О.В.
  10. Різне.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json