Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Оголошення
Повідомлення про оприлюднення оновленого проекту переліку товарів, які можуть бути вилучені з режиму вільної торгівлі при імпорті з Російської Федерації до України
04.11.2014 | 16:09 | Департамент співробітництва з СОТ та з питань торговельного захисту.

Мінекономрозвитку України 03.10.2014 на офіційному сайті оприлюднило проект переліку товарів за кодами УКТЗЕД на рівні 10-ти знаків, які можуть бути вилучені з режиму вільної торгівлі при імпорті з Російської Федерації до України для отримання зауважень та пропозицій.

Наразі Мінекономрозвитку України виносить оновлений (з урахуванням зауважень та пропозицій) проект переліку товарів, що можуть бути вилучені з режиму вільної торгівлі при імпорті з Російської Федерації до України, у разі набуття чинності Постанови Уряду Російської Федерації “Про введення ввізних мит щодо товарів, країною походження яких є Україна” від 19.09.2014 № 959 (далі – Постанова).

Як повідомлялося раніше, Урядом Російської Федерації прийнято Постановy, що встановлює мита стосовно деяких товарів українського походження в розмірі ставок Єдиного митного тарифу Митного союзу.

Пункт 1 Постанови щодо запровадження мита набирає чинності у разі виявлення дій Уряду України щодо практичного застосування або  імплементації Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, укладеної Україною та ЄС 27.06.2014 (далі - Угода).

Окрім цього, в Постанові передбачено утворення контрольного механізму з постійного спостереження за виконанням економічної частини Угоди.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2