Головна » Діяльність » Регуляторна діяльність » Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Календар подій

28
Листопада
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
2 3 4 5 6 7 8
30 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку сертифікації органічного виробництва та/або обігу органічної продукції»
25.06.2020 | 14:59 | Директорат сільського розвитку

Відповідно до статті 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” Мінекономіки оприлюднює проект Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку сертифікації органічного виробництва та/або обігу органічної продукції” (далі – проект постанови).

Проект постанови розроблено на виконання частини дев’ятої статті 24 Закону України “Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції” (далі – Закон).

Проектом постанови передбачається затвердити Порядок сертифікації та/або обігу органічного продукції, який визначатиме вимоги до сертифікації органічного виробництва та/або обігу органічної продукції, підстави і процедуру видачі сертифіката, його дубліката та форму.

Електронну версію проекту постанови розміщено на сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (http://www.me.gov.ua) у розділі “Документи” в рубриці “Обговорення проектів документів”.

Зауваження та пропозиції стосовно проекту постанови у письмовій та електронній формі надавати протягом місяця з дня публікації цього оголошення за адресою:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2

E-mail: a.voitiuk@me.gov.ua

Державна регуляторна служба України

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11

E-mail: inform@dkrp.gov.ua


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json