Головна » Діяльність » Регуляторна діяльність » Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Календар подій

27
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
28 29 30 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку передачі в оренду державного та комунального майна"
17.01.2020 | 14:46 | Департамент публічної власності

Відповідно до статті 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" (далі – Закон) Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України повідомляє, що проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку передачі в оренду державного та комунального майна" оприлюднено на сайті Мінекономіки (розділ "Обговорення проєктів документів").

Відповідно до частини першої статті 20 Закону зауваження і пропозиції щодо оприлюдненого проєкту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями, крім розробника цього проєкту, уповноваженому органу – Державній регуляторній службі України (01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, адреса електронної пошти: mail@dkrp.gov.ua).

Зауваження та пропозиції до проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку передачі в оренду державного та комунального майна" прийматимуться від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань департаментом управління державною власністю Мінекономіки протягом місяця з дня оприлюднення за адресою: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 12/2, адреса електронної пошти: mstoyanoff@me.gov.ua.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json