Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у роботі Верховної Ради України 3 - 7 грудня 2018 року
07.12.2018 | 14:32 | Управління взаємодії з органами державної влади та зв’язків з громадськістю.

Пленарні засідання Верховної Ради України

5 грудня заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчук М. І. супроводжував проекти Законів України:

  • “Про оголошення природних територій Куяльницького лиману Одеської області курортом державного значення” (реєстраційний № 8502, розроблений народними депутатами Романовою А. А., Сисоєнко І. В. та ін.), який було прийнято в першому читанні за основу,
  • “Про оголошення природних територій Куяльницького лиману Одеської області курортом державного значення” (реєстраційний № 8502-1, розроблений народними депутатами Унгуряном П. Я., Яринічем К. В. та ін.), який було прийнято в першому читанні за основу.

7 грудня Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов М. Є. взяв участь у “Годині запитань”.

Засідання комітетів Верховної Ради України

4 грудня на засіданні Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчук М. І. супроводжував проекти Законів України:

  • “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо розвитку туризму” (реєстраційний № 8513, розроблений народними депутатами Яценком А. В., Мепарішвілі Х. Н. та ін.), який було рекомендовано прийняти за основу,
  • “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо створення місцевих фондів розвитку туризму та пільгового використання їх коштів” (реєстраційний № 8565, розроблений народними депутатами Вадатурським А. О., Романовою А. А. та ін.), який було рекомендовано прийняти за основу.

5 грудня на засіданні Комітету з запобігання і протидії корупції заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчук М. І. супроводжував проекти Законів України:

  • “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо створення умов для модернізації інфраструктури шляхом реалізації проектів на умовах державно-приватного партнерства, утому числі концесії” (реєстраційний № 8126, розроблений Мінекономрозвитку), щодо якого прийнято рішення - не відповідає вимогам антикорупційного законодавства,
  • “Про внесення змін до статті 2 Закону України “Про публічні закупівлі” (реєстраційний № 8128, розроблений Мінекономрозвитку), щодо якого прийнято рішення - відповідає вимогам антикорупційного законодавства.

6 грудня на засіданні Комітету з питань європейської інтеграції заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчук М. І. доповідав проект Закону України “Про внесення зміни до розділу XXI “Прикінцеві та перехідні положення” Митного кодексу України щодо особливостей оподаткування відеотюнерів цифрового наземного (ефірного) телерадіомовлення” (реєстраційний № 9131, розроблений Мінекономрозвитку), щодо якого прийнято рішення - відповідає праву ЄС, та рекомендовано прийняти в першому читанні.

Відповідно до календарного плану проведення дев’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання з 10 по 14 грудня 2018 року народні депутати працюватимуть в комітетах, комісіях і фракціях.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2