Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення корпоративного управління юридичних осіб, акціонером (засновником, учасником) яких є держава»
26.12.2019 | 09:55 | Департамент публічної власності.

Відповідно до Цілі 7.4. Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29.09.2019 № 849, Мінекономіки розроблено проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення корпоративного управління юридичних осіб, акціонером (засновником, учасником) яких є держава».

З метою одержання зауважень і пропозицій Мінекономіки повідомляє про оприлюднення на веб-сайті Мінекономіки у розділі «Обговорення проектів документів».

Зауваження та пропозиції до проекту Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення корпоративного управління юридичних осіб, акціонером (засновником, учасником) яких є держава» від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань прийматимуться департаментом публічної власності Мінекономіки протягом місяця з дня оприлюднення за адресою: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, буд.12/2, тел. 200-47-21, адреса електронної пошти: 3201@me.gov.ua.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2