Міністерство економіки України

Оголошення про початок процесу переговорів про встановлення попередніх тарифів громадської спілки "Український музичний альянс" (доповнено 10.04.2020)

Інформуємо, що 03 квітня 2020 року закінчився строк реєстрації представників профільних асоціацій і об’єднань користувачів за відповідною категорією, а також користувачів, які виявили бажання взяти участь у переговорах щодо встановлення остаточних тарифів винагороди для застосування громадською спілкою «Український музичний альянс».

За результатами реєстрації зазначених представників інформацію про надані кандидатури було надіслано громадській спілці «Український музичний альянс».

Водночас Мінекономіки отримано лист від громадської спілки «Український музичний альянс» з інформацією про дату і місце проведення переговорів щодо встановлення тарифів: у зв’язку з введенням карантинних заходів в Україні, переговори відбудуться у режимі відеоконференції на платформі вебсайту ZOOM. Адресу для входу у відеоконференцію громадська спілка «Український музичний альянс» повідомляє зареєстрованим учасникам переговорів, контактні дані яких Мінекономіки надало громадській спілці «Український музичний альянс»;

- дата проведення переговорів: 14 квітня 2020 року;

- час проведення переговорів: з 11:00 до 14:00.

 

Попереднє оголошення:

Інформуємо, що громадську спілку «Український музичний альянс» (далі – ГС «УМА») визначено акредитованою у сфері обов’язкового колективного управління - відтворення в домашніх умовах і в особистих цілях творів, виконань, зафіксованих у фонограмах, відеограмах, їх примірниках, а також аудіовізуальних творів та їх примірників (наказ Мінекономіки від 18.02.2020 № 267 «Про акредитацію організації колективного управління») відповідно до частини дев’ятої статті 16 Закону України «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав» (далі – Закон № 2415).

Повідомляємо, що від акредитованої організації ГС «УМА» до Мінекономіки надійшов проект попередніх тарифів винагороди за відтворення в домашніх умовах і в особистих цілях творів, виконань, зафіксованих у фонограмах, відеограмах, їх примірниках, а також аудіовізуальних творів та їх примірників.

Проекти попередніх тарифів визначаються на загальних зборах організації колективного управління та встановлюються у фіксованій сумі або у вигляді відсотків від надходжень користувачів, отриманих безпосередньо від використання об’єктів авторського права і (або) суміжних прав за вирахуванням витрат платежів, пов’язаних з придбанням (набуттям) прав на такі об’єкти авторського права і (або) суміжних прав, чи відсотки від вартості обладнання і матеріальних носіїв, за допомогою яких можна здійснити відтворення об’єктів авторського права і (або) суміжних прав, окремо для кожної категорії користувачів.

З урахуванням вимог частини 2 статті 20 Закону № 2415 Мінекономіки оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті проект попередніх тарифів та оголошує про початок процесу переговорів про встановлення остаточних тарифів.

Протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення проектів тарифів Мінекономіки здійснює реєстрацію представників профільних асоціацій і об’єднань користувачів за відповідною категорією, а також користувачів, які виявили бажання взяти участь у переговорах.

Для зазначеної реєстрації просимо подати інформацію про представників користувачів чи їх об’єднань (асоціацій) із зазначенням назви користувача чи організації/об’єднання користувачів, прізвища, імені, по батькові, посади та контактного телефону. 

Інформація про дату і місце проведення переговорів буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Мінекономіки шляхом оновлення інформації в цьому оголошенні.

Документи надсилати за адресою:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json