Повідомлення про оприлюднення звіту про повторне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 292 “Про встановлення розміру плати за подання скарги та затвердження Порядку здійснення плати за подання скарги до органу оскарження через електронну систему закупівель та її повернення суб’єкту оскарження”.

Оприлюднено звіт про повторне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 292 “Про встановлення розміру плати за подання скарги та затвердження Порядку здійснення плати за подання скарги до органу оскарження через електронну систему закупівель та її повернення суб’єкту оскарження”.

На виконання Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” департаментом публічних закупівель, конкурентної політики та гуманітарної сфери здійснено заходи з повторного відстеження результативності зазначеного акта та складено відповідний звіт.

Звіт розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства економіки України у рубриці "Діяльність" підрубриці “Регуляторна діяльність” в розділі “Звіти про відстеження результативності прийнятих регуляторних актів”.

Зауваження та пропозиції до звіту просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення звіту на адресу:

Міністерство економіки України:

01008, м. Київ, вулиця М. Грушевського, 12/2

E-mail: [email protected]

Державна регуляторна служба України:

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11

E-mail: [email protected]

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json