Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства економіки у засіданнях Верховної Ради України протягом 8 - 12 січня 2007 року
15.01.2007 | 12:52 | Відділ взаємодії з Верховною Радою України, Секретаріатом Президента України та Секретаріатом Кабінету Міністрів України.

Протягом пленарного тижня з 9 по 12 січня п. р. на засіданнях другої сесії Верховної Ради України V скликання серед інших були прийняті:

· внесений Кабінетом міністрів України проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та    Урядом Угорської Республіки про економічне співробітництво, реєстраційний номер 0050 (10 січня).

Доповідав заступник Міністра Пятницький Валерій Тезійович.

· супроводжуваний Мінекономіки законопроект народного депутата Сухого Я. М. про мораторій на відчуження майна, яке перебуває у володінні Федерації професійних спілок України, реєстраційний номер 2257 (12 січня).

Супроводжував у Верховній Раді  перший заступник Міністра Романюк Сергій Андрійович.

Прийнято за основу законопроект народного депутата Турманова В. І. про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", реєстраційний номер 2615 (11 січня).

Супроводжував перший заступник Міністра Максюта Анатолій Аркадійович.

Подолано Вето Президента України на Закон України "Про Кабінет Міністрів України" з пропозиціями Президента України від 11.01.2007, реєстраційний номер 2325 (12 січня).

Взяв участь Міністр економіки України Макуха Володимир Олексійович.

Перенесено розгляд проекту Закону про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2007 рік (друге читання), реєстраційний номер 2176 (9 січня)

9 січня відбувся День Уряду України щодо підсумків проведення відпочинку і оздоровлення дітей влітку 2006 року, заходи Кабінету Міністрів України щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2007 року та стан і перспектив розвитку загальної середньої освіти в Україні. Участь у заході взяла заступник Міністра Мусіна Людмила Олександрівна.

Крім того, протягом тижня за участю перших заступників Міністра економіки Романюка Сергія Андрійовича та Максюти Анатолія Аркадійовича відбулись 2 засідання комітетів Верховної Ради України (економічної політики та з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства), на яких розглядались законопроекти, внесені Президентом, Кабінетом Міністрів та народними депутатами.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2