Міністерство економіки України

Головна / Про Міністерство
Меню

Застереження Посольства Республіки Кіпр в Україні щодо обмеження в’їзду громадян України до Республіки

З офіційних джерел стало відомо, що почастішали випадки в’їзду туристів з України до Республіки Кіпр з подальшим розташуванням на окупованій території острову.

У свою чергу попереджаєм громадян України прийняти до уваги той факт, що незаконна влада на окупованих територіях продовжує активне використання й розвиток інфраструктури і нерухомості, що знаходяться у власності греків – кіпріотів, і була неправомірно відібрана або привласнена з моменту вторгнення.

Керівництво Республіки Кіпр вважає пріоритетним для себе завданням своєчасне інформування іноземних громадян щодо ризиків і наслідків їхнього перебування на окупованій території, яке унеможливлює надання підтримки та консульського захисту за відсутності будь – якого державного контролю з боку офіційної влади Республіки Кіпр.

Посольство Республіки Кіпр повідомляє, що в майбутньому всі заяви на отримання в’їзних віз для громадян України, чия мета перебування на острові буде відпочинок, або участь в офіційних заходах на окупованій території, не будуть розглядатись. А туристам, які володіють біометричними паспортами, і прямуватимуть до Республіки Кіпр із метою перебування, проживання або участі в офіційних заходах на окупованій території, буде відмовлено у в’їзді на територію Республіки Кіпр.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json