Головна / Діяльність / Регуляторна діяльність / Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Меню

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження переліків товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та квот на 2022 рік"

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження переліків товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та квот на 2022 рік” (далі – проект постанови) Міністерство економіки України робить оголошення про його публікацію.

Проектом постанови на виконання статті 16 Закону України “Про зовнішньоекономічну діяльність” пропонується затвердити переліки товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та квоти на 2021 рік.

Відповідно до статті 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” проект постанови, пояснювальна записка та аналіз регуляторного впливу до проекту постанови розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства економіки України http://www.me.gov.ua/ у розділі “Документи” в рубриці “Обговорення проектів документів”.

Пропозиції та зауваження просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення за адресами:

  • 01008, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 12/2, Департамент санкційної політики, Міністерство розвитку економіки України, e-mail: [email protected].
  • 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, e-mail: [email protected].

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json