Міністерство економіки України

Оголошення про публічне обговорення проекту Антикорупційної програми Міністерства економіки України на 2024-2026 роки

Мінекономіки представило проект Антикорупційної програми Міністерства економіки України на 2024-2026 роки (далі – Антикорупційна програма) до громадського обговорення. Проект сформований на підставі оцінки корупційних ризиків у пріоритетних сферах Мінекономіки та заходів з їх мінімізації.  

Окрім оцінки корупційних ризиків Антикорупційна програма фіксує принципи антикорупційної роботи Мінекономіки, стратегічні цілі у формуванні відомчої антикорупційної політики та заходи, спрямовані на їх досягнення.

Проект Антикорупційної програми оприлюднено на офіційному вебсайті Мінекономіки у розділі «Громадськості», підрозділ «Запобігання проявам корупції» (Плани заходів Міністерства щодо запобігання і протидії корупції та інформація про результати їх виконання).

Зауваження та пропозиції до проекту Антикорупційної програми, а також заявку на участь у її публічному обговоренні  пропонуємо надсилати до 29.12.2023 на електронну пошту vvorobiov@me.gov.ua.

Публічне обговорення відбудеться 29.12.2023 у форматі онлайн-конференції, запрошення на яке із повідомленням про час його проведення будуть направлені учасникам додатково. 

Для того, щоб взяти участь у публічному обговоренні Антикорупційної програми, надішліть на електронну адресу [email protected]:

        прізвище, ім’я, по-батькові;

        резюме або пояснення, викладене в довільній формі, про досвід в антикорупційній діяльності;

        зауваження і пропозиції до проекту Антикорупційної програми (за наявності).

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json