Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Додаткове меню / Прес-центр / Оголошення
Оголошення щодо відкриття конкурсу з відбору проектів в рамках програми територіального співробітництва “Білорусь-Україна”, яка фінансується Європейським Союзом
26.01.2016 | 11:52 | Департамент координації міжнародних програм.

20 січня 2016 року відкрито конкурс з відбору проектів в рамках програми територіального співробітництва “Білорусь-Україна”. Фінальний етап подачі заявок для участі у конкурсі проектів – 19 квітня 2016 року.

Програма територіального співробітництва “Білорусь – Україна” передбачає впровадження спільних проектів на території Білорусі (Брестська та Гомельська області) та України (Київська, Чернігівська, Волинська, Житомирська, Рівненська області). Проекти в рамках програми повинні мати чітко виражений транскордонний ефект та реалізуватись за участі мінімум одного партнера з кожної країни-учасниці програми.

Загальний бюджет програми складає 3,3 млн. євро, а сума грантів становить мінімум 60 000 євро і максимум 250 000 євро. Аплікант має забезпечити співфінансування з інших джерел (окрім допомоги ЄС), що складає 10%. Термін впровадження проектів від 9 до 18 місяців.

Метою впровадження Програми є зміцнення прикордонних контактів між місцевими органами влади та громадськими організаціями для сприяння прийняттю спільних рішень щодо вирішення спільних проблем соціально-економічного розвитку.

Проекти будуть реалізуватись за такими пріоритетними напрямками:

- покращення умов життя місцевих громад в прикордонних регіонах шляхом впровадження спільних проектів у підтримку соціально - економічного розвитку;

- вирішення спільних проблем екології, зайнятості, охорони здоров’я та інших сфер, які мають спільний інтерес та прикордонне значення;

- культура, освіта та спорт.

Детальна інформація щодо участі у конкурсі з відбору проектів програми територіального співробітництва “Білорусь – Україна” та інформація для аплікантів розміщена на офіційному сайті Програми територіального співробітництва http://eaptc-ma.eu/en/page/cat/3/belarus---ukraine/.


В областях, які  будуть приймати участь у Програмі пройдуть інформаційні дні для потенційних заявників:

4 лютого 2016 р.  – Чернігів

8 лютого 2016 р.  – Житомир

9 лютого 2016 р.  – Київ

15 лютого 2016 р. – Рівне

16 лютого 2016 р. - Луцьк

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2