Міністерство економіки України

Оголошення про початок процесу переговорів про встановлення попередніх тарифів громадської спілки "АВТОРИ ТА ВИДАВЦІ"

Інформуємо, що громадську спілку «АВТОРИ ТА ВИДАВЦІ» (далі – ГС «АтаВ») визначено акредитованою у сфері розширеного колективного управління - «публічне сповіщення музичних недраматичних творів з текстом і без тексту, включно з тими творами, що включені до складу аудіовізуальних творів, крім кабельної ретрансляції» (наказ Мінекономіки від 24.09.2021 № 612-21 «Про акредитацію організації колективного управління») відповідно до частини дев’ятої статті 16 Закону України «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав» (далі – Закон № 2415).

Повідомляємо, що від акредитованої організації ГС «АтаВ» до Мінекономіки надійшли проекти попередніх тарифів у вищезазначеній сфері.

Проекти попередніх тарифів визначаються на загальних зборах організації колективного управління та встановлюються у фіксованій сумі або у вигляді відсотків від надходжень користувачів, отриманих безпосередньо від використання об’єктів авторського права і (або) суміжних прав за вирахуванням витрат платежів, пов’язаних з придбанням (набуттям) прав на такі об’єкти авторського права і (або) суміжних прав, чи відсотки від вартості обладнання і матеріальних носіїв, за допомогою яких можна здійснити відтворення об’єктів авторського права і (або) суміжних прав, окремо для кожної категорії користувачів.

З урахуванням вимог частини 2 статті 20 Закону № 2415 Мінекономіки оприлюднює на своєму офіційному вебсайті проект попередніх тарифів та оголошує про початок процесу переговорів про встановлення остаточних тарифів.

Протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення проектів тарифів Мінекономіки здійснює реєстрацію представників профільних асоціацій і об’єднань користувачів за відповідною категорією, а також користувачів, які виявили бажання взяти участь у переговорах.

Для реєстрації просимо подати інформацію про представників із зазначенням назви організації (об’єднання), прізвища, імені, по-батькові, посади та контактного телефону. 

Інформація про дату і місце проведення переговорів буде оприлюднена на офіційному вебсайті Мінекономіки шляхом оновлення інформації в цьому оголошенні.

Документи надсилати за адресою:

Міністерство економіки України

01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json