Головна / Воєнний стан: громадянам та бізнесу / Воєнна економіка, бронювання працівників

Реєстрація технологічного транспорту відтепер доступна в електронному вигляді

Мінекономіки спільно з Держпраці запустили електронну послугу щодо реєстрації та ведення обліку великотоннажних та технологічних транспортних засобів через Портал електронних сервісів Мінекономіки. Про це повідомила заступниця Міністра економіки України Надія Бігун.

 «Надання в електронному вигляді однієї з найбільш популярних послуг Держпраці щодо реєстрації та обліку технологічного транспорту значно зменшить навантаження як на підприємців, які виробляють та вводять його в експлуатацію, так і на споживачів, які купують та реєструють його. Ми продовжуємо цифровізувати державні послуги, щоб спростити доступ до них бізнесу та громадянам», - зазначила Надія Бігун.

На Порталі електронних сервісів Мінекономіки (https://my.gov.ua) відтепер в електронному вигляді можна здійснити реєстрацію, перереєстрацію, тимчасову реєстрацію великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування, а також знати їх з обліку.

 Наразі електронна послуга щодо реєстрації та ведення обліку цих транспортних засобів доступна у всіх територіальних управліннях Держпраці.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json