Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Про Міністерство / Взаємодія з державними органами влади / Взаємодія з Верховною Радою України
Участь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у роботі Верховної Ради України 6 - 10 листопада 2017 року
17.11.2017 | 17:16 | Управління взаємодії з органами державної влади та зв’язків з громадськістю.

Пленарні засідання Верховної Ради України

8 листопада заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Микольська Н. Я. доповідала проект Закону України “Про приєднання України до Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження” (реєстраційний № 0167, розроблений Мінекономрозвитку та внесений Президентом України), який було прийнято.

8 листопада Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов М. Є. доповідав проект Закону України “Про ратифікацію Угоди про заохочення та захист інвестицій між Україною та Фондом міжнародного розвитку ОПЕК” (реєстраційний № 0161, розроблений Мінекономрозвитку та внесений Президентом України), який не набрав голосів.

9 листопада Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов М. Є. супроводжував проекти Законів України:

- “Проект Закону про приватизацію державного майна (нова редакція)” (реєстраційний № 7066), який було прийнято,

- “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких інших законів України щодо здійснення моніторингу закупівель” (реєстраційні №№4738, 4738-д, розроблені н. д. А. Іванчуком), №4738 було відхилено та №4738-д прийнято за основу.

10 листопада Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Кубів С. І. взяв участь у “Годині запитань” до Уряду.

Засідання комітетів Верховної Ради України

7 листопада 2017 року на засіданні Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Бровченко Ю. П. доповідав проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України “Про стандартизацію” (реєстраційний № 7123, розроблений Мінекономрозвитку), який було рекомендовано направити на доопрацювання.

Відповідно до календарного плану проведення сьомої сесії Верховної Ради України восьмого скликання з 13 по 17 листопада 2017 року народні депутати працюватимуть в пленарному режимі.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2