Міністерство економіки України

Повідомлення про Тренінг з питань інтелектуальної власності, трансферу технологій та управління інноваційною діяльністю (IP Marathon)

12 березня 2019 року розпочинається тренінг з питань інтелектуальної власності, трансферу технологій та управління інноваційною діяльністю (ІР Marathon), який організовано державною організацію «Національний офіс інтелектуальної власності» спільно з державною науковою установою «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» за підтримки Мінекономрозвитку, МОН та НАН України.

Курс складається з 108 академічних годин.

Заняття проводитимуться двічі на тиждень - щовівторка та щосереди.

Переглянути програму навчання та подати заявку для участі можна за посиланням.

На навчання запрошуються зацікавлені представники інноваційної екосистеми України, в тому числі представники бізнес-інкубаторів, фондів, асоціацій, інноваційних проектів («стартапів»), винахідники, патентні повірені, а також представники закладів вищої освіти, наукових інститутів, інститутів післядипломної освіти, науковці, аспіранти, студенти.

Загальна вартість становить 2 500 грн.

У рамках ІР Marathon п’ятнадцять найкращих проектів отримають можливість презентувати свої напрацювання на Всеукраїнському фестивалі інновацій 16 травня 2019 р. Розробники проектів будуть відзначені організаторами та партнерами ІР Marathon та Всеукраїнського фестивалю інновацій.

Контактна особа Мінекономрозвитку:

Пащенко Андрій, тел. +380445966750
e-mail: [email protected]

Контактна особа НОІВ:

Дяченко Данило, тел. +38 093 544 43 63
email: [email protected]

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json