Міністерство економіки України

Стосовно порядку отримання ліцензій на експорт аграрної продукції, документи щодо отримання яких були надіслані в паперовому вигляді

Заявники, які надсилали документи щодо оформлення ліцензії поштовим відправленням або особисто через поштову скриньку Мінекономіки, можуть отримати ліцензії на експорт аграрної продукції особисто у робочі дні з понеділка по четвер з 09:00 до 18:00, у п’ятницю з 09:00 до 16:45 за адресою вул. Хрещатик, 24, м. Київ, 01001.

Ліцензія видається фізичній особі-підприємцю, керівнику суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності за наявності  документа, що посвідчує їх особу, або вповноваженому представникові суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності за умови подання до Мінекономіки оригіналу довіреності, що засвідчує право на отримання ліцензії, та документа, що посвідчує особу представника.

З метою спрощення процедури отримання ліцензії на експорт аграрної продукції, рекомендується оформлювати та подавати усі визначені законодавством документи для одержання ліцензій на експорт товарів в електронній формі (з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, у тому числі через інтегровані з ним інформаційні системи державних органів та органів місцевого самоврядування).

Контактні телефони: + 38 044 596 67 43; +38 099 124 49 56

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json