Міністерство економіки України

Головна / Діяльність / Регуляторна діяльність / Звіти про відстеження результативності прийнятих регуляторних актів
Меню

Звіт про повторне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 14.09.2020 № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”

1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується,  дата його прийняття та номер

Постанова Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу” (далі – постанова), набрала чинності – 15.09.2020.

2. Назва виконавця заходів з відстеження

Міністерство економіки України.

3. Цілі прийняття акта

Основною метою постанови є створення правових умов щодо запровадження використання електронних каталогів замовниками під час здійснення закупівель,  вартість яких дорівнює 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у  пунктах 1-3 частини першої статті 3 Закону України “Про публічні закупівлі”.

4. Строк виконання заходів з відстеження

Вересень 2022 року.

5. Тип відстеження (базове, повторне або періодичне)

Повторне відстеження.

6. Методи одержання результатів відстеження

Статистичний метод.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних

Відстеження результативності регуляторного акта здійснювалось відповідно до вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” шляхом отримання зауважень та пропозицій до постанови, їх аналізу, а також шляхом збирання статистичних даних.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Рівень поінформованості щодо положень акта достатньо високий. Постанову опубліковано в Офіційному віснику України від 25.09.2020 (2020 р., № 75, стор. 239, стаття 2407, код акта 100869/2020), Урядовому кур’єрі від 15.09.2020 (№ 178) та оприлюднено на офіційному вебпорталі парламенту України “Верховна Рада України” за посиланням.

Кількість суб’єктів господарювання, що підпадають під дію цього регуляторного акта не обмежується.

За час дії регуляторного акта в електронній системі закупівель відкваліфіковано до електронного каталогу 2 574 постачальників, проведено закупівель замовниками через електронний каталог: 22 997 (вартість яких становить менше 50 тисяч гривень) та 4 314 (вартість яких дорівнює 50 тисячам гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1-3 частини першої статті 3 Закону України “Про публічні закупівлі”).

9. Оцінка результатів реалізації акта та ступеня досягнення визначених  цілей

За результатом аналізу отриманих значень показників результативності даного регуляторного акта, можна зробити висновок, що регуляторний акт має високий ступінь досягнення визначених цілей.

Реалізація постанови забезпечує врегулювання питань здійснення закупівель в електронній системі закупівель шляхом використання електронного каталогу та виконання вимог Закону України “Про публічні закупівлі”.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json