Головна / Діяльність / Регуляторна діяльність / Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Меню

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію пілотного проекту щодо ціноутворення на товари і послуги у сфері виробництва та реалізації продовольчих товарів»

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України оприлюднює проект постанови Кабінету Міністрів України “Про реалізацію пілотного проекту щодо ціноутворення на товари і послуги у сфері виробництва та реалізації продовольчих товарів”

Метою розробки проекту постанови є зниження адміністративного тиску на бізнесу, усунення надмірного втручання держави в економічні процеси, розвиток конкуренції та дебюрократизація (дерегуляція) у сфері ціноутворення.

Враховуючи зміни у законодавстві, структурні зміни в економіці, а також неефективність (згідно наведеної статистики) зазначених методів (державного регулювання цін), деякі положення зазначених актів Уряду потребують перегляду на предмет їх дієвості скасування, як такі, що втратили актуальність, або порушені в них питання врегульовані на законодавчому рівні.

Зазначений проект має значно спростити процедуру зміни цін, залежно від цінових коливань ринку, що дозволить виробникам швидше реагувати на зміни кон’юнктури. Більше того, ринкове регулювання цін сприятиме розвитку конкуренції.

Крім того, реалізація проекту дозволить виявити реальний вплив державного регулювання на ціноутворення в сфері продовольчих продуктів та підготувати обґрунтоване рішення щодо подальшого його застосування.

Електронну версію проекту постанови розміщено на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у розділі “Обговорення проектів документів”.

Зауваження та пропозиції надсилати в електронній або письмовій формі за адресою:

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

01008,  м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2

E-mail: vluferenko@me.gov.ua

Державна регуляторна служба України

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11

E-mail: inform@dkrp.gov.ua.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1-го місяця.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json