Міністерство економіки України

Головна / Про Міністерство / Взаємодія з державними органами влади / Взаємодія з Верховною Радою України
Меню

Участь Міністерства економіки України у роботі Верховної Ради України 20 – 21 грудня 2022 року

20 грудня 2022 року заступник Міністра економіки України Бігун Н. В. взяла участь у засіданні Комітету з питань економічного розвитку під час якого було розглянуто:

  • проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про державну допомогу суб’єктам господарювання” та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення контролю та моніторингу державної допомоги суб’єктам господарювання” (реєстр. 5648 від 10.06.2021, розроблений народними депутатами України Підласою Р. А. та ін., повторне перше читання), який рекомендовано у повторному першому читанні прийняти за основу.

21 грудня 2022 року заступник Міністра економіки України Грибан О. О. та заступник Міністра економіки України – Торговий представник України Качка Т. А. взяли участь у засіданні Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва під час якого було розглянуто:

  • проект Закону України “Про приєднання України до Марракеського договору про полегшення доступу сліпих, осіб з порушеннями зору або іншими обмеженнями з причин інвалідності сприймати друковану інформацію до опублікованих творів” (реєстр. № 0159 від 08.07.2022, розроблений Президентом України Зеленським В. О.), який рекомендовано прийняти за основу та в цілому;
  • проект Закону України “Про ратифікацію Угоди № 2 у формі обміну листами між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії про внесення змін до Угоди про політичне співробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії” (реєстр. № 0177 від 16.11.2022, розроблений Президентом України Зеленським В. О.), який рекомендовано прийняти за основу та в цілому.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json