Міністерство економіки України

Головна / Про Міністерство / Структура Міністерства
Меню

Заступник Міністра економіки України

 

Бережна Тетяна Василівна

+38 (044) 200-44-96

[email protected]

Освіта:

Здобула вищу освіту у Національному університеті «Києво-Могилянська академія». Отримала ступінь бакалавра за напрямом підготовки «Право» і ступінь магістра за спеціальністю «Правознавство».

Проходила стажування у Парламенті Канади як стипендіатка Канадсько-української парламентської програми (CUPP).

Також навчалася в Українській школі політичних студій, в Аспен Інститут Київ на програмі «Цінності і суспільство» та Київській школі економіки за напрямком «Фахівець з питань взаємодії з владою (GR)». Наразі продовжує здобувати освіту в Лондонській школі економіки на курсі «Освіта для перемоги України».

Трудова діяльність:

Має понад 10 років стажу в адвокатській діяльності.

З 2011 року працювала в Адвокатському об’єднанні «Юридична фірма «Василь Кісіль і Партнери». У 2017 році отримала свідоцтво на право на зайняття адвокатською діяльністю.

Одержала низку відзнак своєї професійної діяльності.

У 2017-2021 роках включена Міжнародним юридичним довідником Chambers Europe до переліку рекомендованих юристів України в сфері оподаткування, зокрема в податкових спорах. У 2018-2021 отримала відзнаку Міжнародного рейтингу Legal 500 в сфері оподаткування.

Включена ресурсом Best Lawyers до переліку провідних юристів України в сфері оподаткування у 2021-2022 роках.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 червня 2022 року № 483-р призначена на посаду заступника Міністра економіки України.

Координує розроблення пропозицій та реалізацію прийнятих рішень щодо:

- формування та реалізації державної політики у сфері праці, зайнятості населення, трудової міграції, трудових відносин, соціального діалогу, промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, поводження з вибуховими матеріалами, здійснення державного гірничого нагляду, здійснення державного нагляду та контролю за додержанням вимог законодавства про працю та зайнятість населення;

- формування та реалізації державної політики у сфері державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів.

Забезпечує рівність прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидію насильству за ознакою статі в апараті Мінекономіки.

Організовує роботу, пов’язану із забезпеченням виконання повноважень Міністра щодо спрямування та координації діяльності Державної служби з питань праці.

Спрямовує та координує Державну службу зайнятості.

Забезпечує функціональне спрямування, координацію та контроль роботи:

- департаменту праці;

- департаменту зайнятості;

- сектору організаційно-аналітичного забезпечення роботи заступника Міністра.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json