Міністерство економіки України

Головна / Діяльність / Регуляторна діяльність / Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів
Меню

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України “Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства праці та соціальної політики України, Державної податкової адміністрації України від 13 лютого 2009 року № 60/62”

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту наказу Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України “Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства праці та соціальної політики України, Державної податкової адміністрації України від 13 лютого 2009 року № 60/62” (далі – проект наказу) Міністерство економіки України повідомляє про його оприлюднення.

Проект наказу розроблено з метою приведення у відповідність до законодавства процедури розслідування страхових випадків та обґрунтованості виплати матеріального забезпечення.

Електронну версію проекту наказу, пояснювальної записки та аналізу регуляторного впливу розміщено на сайті Мінекономіки (www.me.gov.ua) у розділі “Обговорення проектів документів”.

Зауваження та пропозиції стосовно проекту наказу у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресами:

Міністерство економіки України

01008, Україна, м. Київ, вулиця М. Грушевського, 12/2

або на адресу електронної пошти: [email protected];

Державна регуляторна служба України

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11

або на адресу електронної пошти: [email protected].

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json