Міністерство економіки України

Головна / Про Міністерство
Меню

Експортна стратегія України: Дорожня карта стратегічного розвитку торгівлі 2017 – 2021

Стратегію розроблено Міністерством економічного розвитку і торгівлі за участі бізнесу та експертного середовища, із застосуванням методології Міжнародного торговельного центру.

Метою Стратегії є перехід України до експорту наукомісткої інноваційної продукції для сталого розвитку та успішного виходу на світові ринки.

У Стратегії визначено основні заходи, що потребують реалізації у коротко-, середньо- і довгостроковій перспективі та спрямовані на підвищення конкурентоспроможності українського експорту.

Команда проекту висловлює подяку усім, хто долучився до розробки Експортної стратегії України.

Розпорядження Кабінету Міністрів України № 1017-р від 27 грудня 2017 року “Про схвалення Експортної стратегії України (“дорожньої карти” стратегічного розвитку торгівлі) на 2017—2021 роки”.

Довідково

28 березня 2017 р., з метою залучення широких кіл громадськості до формування та реалізації Експортної стратегії України були оприлюднені наступні документи:

1. Брошура “Експортна стратегія України: Дорожня карта стратегічного розвитку торгівлі 2017 – 2021”;

2. Текст Експортної стратегії України: Дорожньої карти стратегічного розвитку торгівлі на період 2017 – 2021 років англійською мовою;

3. Адаптований текст Експортної стратегії України: Дорожньої карти стратегічного розвитку торгівлі на період 2017 – 2021 років українською мовою;

4. Робочий варіант проекту розпорядження Кабінету Міністрів України “Про схвалення Експортної стратегії України: Дорожньої карти стратегічного розвитку торгівлі на період 2017 – 2021 років”;

5. Робочий проект додатку до проекту розпорядження Кабінету Міністрів України “Про схвалення Експортної стратегії України: Дорожньої карти стратегічного розвитку торгівлі на період 2017 – 2021 років” – Плану завдань та заходів із реалізації Експортної стратегії України: Дорожньої карти стратегічного розвитку торгівлі на період 2017 – 2021 років;

6. Посилання на перелік перспективних країн, з яких буде обрано 10 країн для розробки конкретного плану дій на найближчі п’ять років по кожній. За посиланням можна ознайомитися з подробицями методології визначення перспективних країн та надати обґрунтовану думку щодо того, які з них ви бачите у фокусі.

Зауваження та пропозиції до одного або декількох із зазначених документів очікуються до 28 квітня ц. р. з метою їх розгляду, узагальнення та подальшого започаткування узгоджувальних процедур до проекту вказаного акту відповідно до вимог Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 р. № 950.

Зауваження та пропозиції до одного або декількох із зазначених документів очікувалися на електронну адресу: [email protected] до 28 квітня 2017 р. з метою їх розгляду, узагальнення та подальшого започаткування узгоджувальних процедур до проекту вказаного акту відповідно до вимог Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 р. № 950.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json