Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна » Прес-центр » Оголошення
Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження форм міжнародних сертифікатів»
10.12.2019 | 09:30 | Департамент безпечності та якості харчової продукції.

З метою забезпечення проведення громадського обговорення Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України оприлюднює проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження форм міжнародних сертифікатів».

Проект наказу розроблено відповідно до частини 6 статті 55 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Метою проекту наказу є затвердження форм міжнародних сертифікатів для супроводження вантажів з продуктами, що ввозяться (пересилаються) на митну територію України.

Електронну версію проекту наказу та пояснювальної записки розміщено на сайті Мінекономіки (www.me.gov.ua) у розділі «Документи» в рубриці «Обговорення проектів документів».

Пропозиції та зауваження просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення за адресами:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2, e-mail: apolischuk@me.gov.ua.

Державна регуляторна служба України 01001, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, e-mail: mail@dkrp.gov.ua.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2