Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у роботі Верховної Ради України протягом 28 березня – 1 квітня 2016 року
11.04.2016 | 09:44 | Департамент забезпечення роботи Міністра.

31 березня 2016 року на пленарному засіданні Верховної Ради заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов М. Є. доповідав проект Закону України "Про внесення зміни до пункту 3 розділу ІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи" щодо обмеження проведення перевірок у сфері господарської діяльності" (реєстраційний № 2300а, розроблений Мінекономрозвитку).

Питання було заслухано та знято з розгляду у зв’язку з тим, що внесено більш комплексний та системний проект Закону України "Про особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (реєстраційний № 3153, розроблений народними депутатами Галасюком В. В. та іншими), який враховує положення законопроекту Мінекономрозвитку.

1 квітня 2016 року перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України  перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Ковалів Ю. І. взяла участь у “Годині запитань до Уряду”.

Засідання комітетів Верховної Ради України

31 березня на засіданні комітету з питань промислової політики та підприємництва перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Ковалів Ю. І. доповідала проект Закону (реєстраційний № 4132, розроблений Мінекономрозвитку), який було рекомендовано парламенту прийняти в першому читанні за основу.

Відповідно до календарного плану проведення четвертої сесії Верховної Ради України восьмого скликання з 4 по 8 квітня 2016 року народні депутати працюватимуть у комітетах і фракціях.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2