Головна / Про Міністерство
Меню

До уваги заявників, патентних повірених, партнерів системи та інтелектуальної спільноти!

У зв'язку з опублікуванням Постанови Кабінету Міністрів України від 11.05.2017 № 320, Державна служба інтелектуальної власності України (ДСІВ) з 19 травня 2017 року припинила виконувати функції з реалізації державної політики у сфері інтелектуальної власності: діяльність, пов’язану з їх виконанням, відтепер здійснює Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

Документи щодо надання Міністерством економічного розвитку і торгівлі України адміністративних послуг в сфері інтелектуальної власності слід направляти на поштову адресу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України: вул. М. Грушевського, 12/2, м. Київ, 01008.

Заявки про реєстрацію авторського права на твір та договорів, які стосуються права автора на твір, заявки на отримання контрольних марок та про внесення відомостей до Реєстру виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення, а також документи про передачу прав на об'єкти права інтелектуальної власності, що охороняються на території України, та про видачу ліцензій на використання об'єктів права інтелектуальної власності приймаються за адресою: м. Київ, бульв. Дружби Народів, 28, контактний телефон для вхідної кореспонденції (44) 596-67-54.

Контактний телефон для консультацій з питань авторського права та суміжних прав: (044) 596-67-58.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json