Головна » Про Міністерство » Взаємодія з державними органами влади » Взаємодія з Верховною Радою України

Календар подій

27
Травня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Участь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у роботі Верховної Ради України 18 - 22 грудня 2017 року
22.12.2017 | 15:09 | Управління взаємодії з органами державної влади та зв’язків з громадськістю

21 грудня Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов М. Є. супроводжував проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких інших законів України щодо здійснення моніторингу закупівель” (реєстраційний № 4738-д, друге читання, розроблений народним депутатом Іванчуком А. В.), який було прийнято.

22 грудня Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Кубів С. І. та Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов М. Є. взяли участь у “Годині запитань” до Уряду.

Засідання комітетів Верховної Ради України

18 грудня на засіданні Комітету з питань економічної політики Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов М. Є. супроводжував проекти Законів України:

  • “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю” (реєстраційний № 4666, повторне друге читання, розроблений народними депутатами Іванчуком А. В. та іншими), який було рекомендовано прийняти у другому читанні та в цілому,
  • “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких інших законів України щодо здійснення моніторингу закупівель” (реєстраційний № 4738-д, друге читання, розроблений народним депутатом Іванчуком А. В.), який було рекомендовано прийняти у другому читанні та в цілому,
  • “Про приватизацію державного майна” (реєстраційний № 7066, друге читання, розроблений Фондом державного майна), який було рекомендовано прийняти у другому читанні та в цілому.

Відповідно до календарного плану проведення сьомої сесії Верховної Ради України восьмого скликання з 25 по 29 грудня 2017 року народні депутати працюватимуть з виборцями.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json