Міністерство економіки України

Головна / Про Міністерство / Керівництво / Заступники Міністра
Меню

Заступник Міністра економіки України

 

Грибан Олександр Олександрович

+38 (044) 200-45-34

[email protected]

 

 

 

Освіта:

Вищу освіту здобув у Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Отримав науковий ступінь кандидата економічних наук з міжнародної економіки та фінансів та Магістра міжнародних економічних відносин

Трудова діяльність:

Має 20-ти річний досвід роботи у фінансовому секторі та у сфері інвестиційного банкінгу.

Працював на керівних посадах у провідних інвестиційних організаціях, зокрема Директором інвестиційної компанії Concorde Capital та одним з керівників українського підрозділу Міжнародного фонду прямих інвестицій Amstar зі штаб-квартирою в США, активи під управлінням якого складали на момент його зайнятості понад $3 млрд. Реалізував проекти залучення коштів за такими інструментами як IPO, приватне розміщення, єврооблігації та синдиковане фінансування.

Банківський досвід включає підписання понад 30 договорів про міжбанківське кредитування з провідними світовими фінансовими інституціями на загальну суму більш ніж $300 млн. та розбудову системи фінансового та ризик контроллінгу в українській філії німецького HVB Bank. Загальна сума активів в досвіді управління проектів в різних галузях перевищує півмільярда доларів США.

У червні 2021 року призначений позаштатним радником Міністра інфраструктури України.

Брав участь у підготовці міжнародних позик «Укравтодору», розробці стратегії державно-приватного партнерства, підготовці та реалізації міжурядових угод, переговорах з МФО щодо фінансування масштабних інфраструктурних проектів в Україні.

Співавтор ряду змін до законодавчих актів України.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2021 року № 1651-р призначений на посаду заступника Міністра економіки України.

Координує розроблення пропозицій та реалізацію прийнятих рішень щодо:

- формування та реалізації державної інвестиційної політики, державної політики у сфері державно-приватного партнерства;

- формування та реалізації державної політики технічного регулювання, стандартизації, метрології та метрологічної діяльності;

- формування та реалізації державної політики у сфері інтелектуальної власності, інноваційної політики в реальному секторі економіки.

Забезпечує функціональне спрямування, координацію та контроль роботи:

- департаменту інвестицій;

- департаменту технічного регулювання;

- управління розвитку сфери інтелектуальної власності та інноваційної політики;

- сектору організаційно-аналітичного забезпечення роботи заступника Міністра.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json