Головна » Про Міністерство » Взаємодія з державними органами влади » Взаємодія з Верховною Радою України

Календар подій

14
Серпня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
3 4 5 6 7 8 9
31 1 2 3 4 5 6
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Участь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у роботі Верховної Ради України 16 - 19 жовтня 2018 року
22.10.2018 | 19:49 | Управління взаємодії з органами державної влади та зв’язків з громадськістю

Пленарні засідання Верховної Ради України

19 жовтня Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов М. Є. доповідавна “Годині запитань” щодо малої приватизації.

Засідання комітетів Верховної Ради України

17 жовтня на засіданні Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Бровченко Ю. П. доповідав проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо метрології та метрологічної діяльності” (реєстраційний № 9061, розроблений Мінекономрозвитку), щодо якого прийнято рішення перенести розгляд законопроекту.

18 жовтня на засіданні Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Бровченко Ю. П. доповідав проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо метрології та метрологічної діяльності” (реєстраційний № 9061, розроблений Мінекономрозвитку), який було рекомендовано прийняти за основу і в цілому.

Відповідно до календарного плану проведення дев’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання з 22 по 26 жовтня 2018 року народні депутати працюватимуть в комітетах, комісіях і фракціях.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json