Головна » Про Міністерство » Взаємодія з державними органами влади » Взаємодія з Верховною Радою України

Календар подій

27
Січня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Участь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у роботі Верховної Ради України 12 - 16 березня 2018 року
26.03.2018 | 16:32 | Управління взаємодії з органами державної влади та зв’язків з громадськістю

Пленарні засідання Верховної Ради України

13 березня заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчук М. І. доповідав проекти Законів України:

  • “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення охорони прав на компонування напівпровідникових виробів” (реєстраційний №5694, розроблений Мінекономрозвитку), який було прийнято в першому читанні за основу,
  • “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних зазначень” (реєстраційний №6023, розроблений Мінекономрозвитку), який було прийнято в першому читанні за основу,
  • “Про внесення змін до статті 5 Закону України “Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних” (щодо подолання піратства та поліпшення інвестиційного клімату) (реєстраційний №4571, розроблений Мінекономрозвитку), який було прийнято в першому читанні за основу.

16 березня Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Кубів С. І. взяв участь у “Годині запитань”.

Засідання комітетів Верховної Ради України

13 березня на засіданні Комітету з питань екологічної політики, природо-користування та ліквідації наслідків чорнобильської катастрофи заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Бровченко Ю. П. супроводжував проект Закону “Про стратегічні резерви” (реєстраційний № 7543, розроблений народними депутатами Демчаком Р. Є. та ін.), який було рекомендовано відправити на доопрацювання.

14 березня на засіданні Комітету з питань науки і освіти заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчук М. І. доповідав проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання питань авторського права і суміжних прав” (реєстраційний № 7539, розроблений Мінекономрозвитку), який було рекомендовано прийняти за основу, а також заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Бровченко Ю. П. доповідав проект Закону України “Про створення та виробництво озброєння, військової і спеціальної техніки” (реєстраційний № 7389, розроблений Мінекономрозвитку), який було рекомендовано прийняти за основу.

14 березня Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов М. Є. взяв участь у засіданні круглого столу на тему: “Стратегія розвитку промисловості України”, який проводив Комітет з питань промислової політики та підприємництва.

Відповідно до календарного плану проведення восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання з 19 по 23 березня 2018 року народні депутати працюватимуть в пленарному режимі.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json