Меню

Інформація щодо проведення Експо-Конгресу “Бізнес для Розумних Міст” (22 – 24 квітня 2020 р., у КВЦ “Парковий”, м. Київ, Україна)

З 22 по 24 квітня 2020 року у КВЦ “Парковий” (м. Київ, вул. Паркова дорога 16а) проходитиме Другий Міжнародний Експо-Конгрес “Бізнес для Розумних Міст”. Це глобальний захід, який має на меті зібрати лідерів регіону для вирішення проблемних питань у містах та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів та надання послуг.

Протягом вказаного заходу заплановано проведення трьох конгресів, шести тематичних конференцій, презентації виставкової експозиції проектів розвитку міст, а також низки локальних подій/семінарів/майстер – класів, організованих з метою обговорення нових світових трендів у сфері трансформації міст. У Експо-Конгресі “Бізнес для Розумних Міст” візьмуть участь представники Уряду України, відомі в усьому світу спікери та регіональні лідери, представники бізнес-спільноти, які будуть розповідати про реальні проекти та механізми їх практичної реалізації.

Більш детальну інформацію про захід та умови участі можна отримати у організаторів заходу на сайті: www.businessforsmartcities.com.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json