Меню

Інформація щодо продажу алкогольних напоїв під час воєнного стану

У разі введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях військове командування разом із військовими адміністраціями (у разі їх утворення) можуть самостійно або із залученням органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування запроваджувати та здійснювати заборону торгівлі зброєю, сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі (пункту 13 частини першої статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану»).

Урядом затверджено Порядок заборони торгівлі зброєю, сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях (постанова Кабінету Міністрів України від 29.12.2021 № 1457).

Так, для забезпечення громадської безпеки і порядку видається наказ  військового командування разом з військовою адміністрацією (у разі її утворення), яким визначаються час введення та строк дії такої заборони в межах території, на якій вводиться воєнний стан.

Такий наказ доводиться до виконання Раді міністрів Автономної Республіки Крим, органам місцевого самоврядування, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям, МВС, Міндовкіллю, Національній поліції, ДПС.

Водночас, забезпечується негайне інформування про запровадження такої заборони, зокрема через засоби масової інформації, суб’єктів господарювання та населення на відповідній території.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json