Міністерство економіки України

Інформація щодо проведення 1 грудня 2023 року онлайн круглого столу на тему: “Проведення консультацій з представниками ринку алкогольних напоїв щодо коригування мінімальних цін на алкогольні напої та обговорення доопрацьованого проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2008 р. № 957”

Мінекономіки запрошує суб’єктів ринку алкогольних напоїв та їх об’єднання, до публічного обговорення доопрацьованого проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2008 р. № 957”  щодо коригування мінімальних цін на окремі види алкогольної продукції, який розміщений на веб-сайті Мінекономіки.

1 грудня 2023 року відбудеться круглий стіл на тему: “Проведення консультацій з представниками ринку алкогольних напоїв щодо коригування мінімальних цін на окремі види алкогольної продукції та обговорення доопрацьованого проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2008 р. № 957”. 

Взяти участь у заході запрошуються суб’єкти ринку алкогольних напоїв та їх об’єднання. Під час круглого столу буде обговорення з фахівцями Міністерства економіки України питання щодо коригування мінімальних цін на окремі види алкогольної продукції.

Передбачена сесія запитань та відповідей.

Круглий стіл проходитиме в офлайн та онлайн-форматі. 

Початок об 13:00 за посиланням.

Зацікавлені особи мають заповнити форму.

Перевірити список зареєстрованих.

 

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json