Головна » Експортні пропозиції

Календар подій

27
Травня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Роздрукувати Інформація щодо співпраці з іранською компанією “Shayan Barg”

За інформацією Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні компанія Shayan Barg, зацікавлена у встановленні торговельних зв’язків з українськими підприємствами – для оптимізації процесу розширення мережі розподілу та реалізації власної продукції в Україні.

Зазначена компанія є найбільшим в Ірані виробником світлодіодних освітлювальних приладів LED, стійок та штативів для освітлювальних приладів, і має досвід експорту своєї продукції до багатьох країн. У зв’язку з цим компанія “Shayan Barg” має намір направити свого представника до надійних підприємств України з метою реалізації продукції через ці підприємства та залучення торговельних партнерів до співпраці і участі в заснуванні виробничого підприємства.

Зацікавлені у співпраці підприємства можуть надіслати своє резюме та інформацію про свою діяльність на e-mail компанії: shayanbargh.export3@gmail.com.

Детальна інформація стосовно вищезазначеної групи розміщена на веб-сайті: www.shayanelectric.com, а також за телефонами: (+98) 086-33553248(9), факс: (+98) 086-33554118.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json