Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Про Міністерство / Взаємодія з державними органами влади / Взаємодія з Верховною Радою України
Участь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України в роботі Верховної Ради України шостого скликання протягом 4 - 8 квітня 2011 року
13.04.2011 | 10:26 | Департамент документального забезпечення, взаємодії з органами законодавчої та виконавчої влади і громадськістю .

Пленарні засідання восьмої  сесії Верховної Ради України шостого скликання

5 квітня 2011 року заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Бандуров В. В. доповідав у Верховній Раді України проекти законів України:

· Про виробництво військової техніки (№ 7520, внесений Кабінетом Міністрів України), який було відправлено на доопрацювання.

· Про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" (щодо промислово-фінансової групи) (№ 7477, розроблений Міністерством економіки України), який було прийнято.

5 квітня 2011 року заступник Міністра економіки України Мармазов В. Є. супроводжував у Верховній Раді України проекти законів України:

· Про електронну комерцію (№ 6086, внесений народним депутатом Ю. Полунєєвим), який було відправлено на доопрацювання.

· Про електронну комерцію (№ 6086-1, внесений народним депутатом А. Яценком, № 6086-2,  внесений народним депутатом В. Коржем та Ю. Мороком), які було відхилено.

8 квітня 2011 року Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Клюєв А. П. взяв участь у:

– “годині запитань до Уряду” щодо перспектив пенсійної реформи та погашення заборгованості із заробітної плати.

Засідання комітетів Верховної Ради України шостого скликання

6 квітня керівництвом Міністерства було взято участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики при розгляді проекту Закону України:

· Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань державних закупівель (№ 7532, розроблений Міністерством економіки України).

Комітет прийняв рішення рекомендувати парламенту підтримати проект Закону у ІІ читанні та в цілому.

Відповідно до календарного плану проведення восьмої сесії Верховної Ради України шостого скликання з 11 по 15 квітня народні депутати працюватимуть в комітетах і фракціях.

Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2