Головна » Прес-центр » Оголошення

Календар подій

28
Жовтня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України “Про затвердження Змін до деяких наказів, що стосуються племінної справи у тваринництві”
08.05.2020 | 16:47 | Департамент аграрної політики

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України “Про затвердження Змін до деяких наказів, що стосуються племінної справи у тваринництві” (далі – проект наказу) Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України оголошує про його публікацію на офіційному сайті Мінекономіки.

 Проектом наказу передбачено внесення змін до деяких наказів, що стосуються племінної справи у тваринництві, та затвердження форм сертифікатів племінних (генетичних) ресурсів у новій редакції з метою приведення їх у відповідність до вимог чинного законодавства.   Прийняття проекту наказу забезпечить приведення нормативноправових актів з питань племінної справи у відповідність до вимог Закону України  “Про племінну справу у тваринництві”.

 Проект наказу розміщено в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України в розділі “Документи”/“Обговорення проектів документів”.

 Зауваження та пропозиції стосовно проекту наказу у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресами:

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства  України, 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 2/12, e-mail: i.mentyu@me.gov.ua.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json