Міністерство економіки України

Меню

Інформація щодо проведення Міжнародної виставки “F&B Trade Fare Malaysia 2024” (MIFB 2024) (17 – 19 липня 2024 р., м. Куала-Лумпур, Малайзія)

За інформацією Посольства України в Малайзії у період з 17 по 19 липня 2024 року в м. Куала-Лумпур (Малайзія) відбудеться Міжнародна виставка “F&B Trade Fare Malaysia 2024” (MIFB 2024).

Довідково: Посольством України в Малайзії попередньо досягнуто домовленості з організатором заходу – компанією “Constellar Exhibitions Malaysia Sdn Bhd” щодо преференційних умов участі у заході для українських експортерів. Організатори повідомили про готовність надати безкоштовно 1 виставкову площу (9 м2) для Посольства/українських виробників.

Водночас, організатори повідомлять про вартість (500 дол. США) маркетингових витрат для промоції компанії/бренду на заході. Окрім того, під час заходу організатори запрошують українських шеф-кухарів презентувати українську кулінарію (60 хвилин) під час тематичного заходу Future Chef table.

Враховуючи переважно мусульманське населення Малайзії та орієнтованість на халяльну продукцію, участь представників українського бізнесу, а саме представників халяльної індустрії, АПК, позитивно сприятиме на просування української продукції у регіоні Південно-Східної Азії.

Більше інформації щодо заходу та умов участі за посиланням та додається.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json