Головна » Прес-центр » Оголошення

Календар подій

31
Травня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
4 5 6 7 8 9 10
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Мінекономрозвитку інформує про можливість направлення запитань до Північної Македонії в рамках проведення огляду її торговельної політики в СОТ
10.06.2019 | 13:48 | Департамент доступу до ринків та взаємодії з СОТ

Відповідно до розкладу, на 15 та 17 липня 2019 року заплановано засідання Органу СОТ з огляду торговельної політики, під час якого буде проводитися Огляд торговельної політики Республіки Північна Македонія.

Згідно з встановленою процедурою на згаданому засіданні будуть обговорюватися два основні документи – звіти, підготовлені Секретаріатом СОТ та Урядом Північної Македонії. Зазначені документи охоплюватимуть широке коло питань щодо економічної, торговельної та інвестиційної політики вказаної країни. Після розповсюдження зазначених звітів інші члени СОТ, у тому числі і Україна, можуть направляти письмові запитання стосовно торговельної політики Північної Македонії (у термін до 01.07.2019).

З огляду на викладене проведення Огляду торговельної політики Республіки Північна Македонія може бути корисним інструментом для пошуку та отримання інформації про умови торгівлі та особливості політики цього члена СОТ, а також можливістю порушувати запитання, які становлять торговельний інтерес для експортерів.

З метою підготовки до зазначеного заходу Мінекономрозвитку розроблено анкету-опитувальник, заповнивши яку підприємства, установи, організації та інші зацікавлені особи можуть долучитися до цього процесу та сформулювати можливі запитання до Північної Македонії. Заповнені анкети-опитувальники будуть опрацьовані Мінекономрозвитку та враховані у процесі підготовки консолідованого формату запитань, що направлятимуться до Секретаріату СОТ в офіційному порядку від України.

Крім того, у разі зацікавленості підприємств, установ та організацій, можливі запитання до Північної Македонії можуть бути також направлені на електронну адресу Мінекономрозвитку wto@me.gov.ua.


Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json