Меню

Інформація щодо тендерів на закупівлю електроенергії для ринку Республіки Молдова та електроенергії для технологічних потреб

За інформацією Посольства України в Республіці Молдова, компанії Î.C.S. “Premier Energy” S.R.L та Î.CS “Premier Energy Distribution” SA 05.02.2021 р. оголосили проведення тендерів на закупівлю на період з 01.04.2021 р. відповідно електроенергії для ринку Республіки Молдова та електроенергії для технологічних потреб. Аукціони проводитимуться згідно з процедурою закупівель електроенергії, визначеною Додатком до Правил ринку електричної енергії, затверджених Рішенням ANRE № 283/2020 від 07 серпня 2020 року (текст Правил можна завантажити за посиланням).

На першому етапі зацікавлені компанії мають подати свої заявки для їх оцінки на відповідність встановленим критеріям і включення до попереднього списку кваліфікованих постачальників електроенергії. З цією метою необхідно до 15 лютого 2021 р. надіслати відповідно до Î.C.S.“Premier Energy”S.R.L чи Î.CS “Premier Energy Distribution” SA (рекомендованими листами або на електронні адреси: Reglementari_Furnizare@premierenergy.md чи Reglementari_Distributie@premierenergy.md) інформацію, передбачену додатками 1 і 2 до оголошень про проведення тендерів.

З текстами оголошень, процедур проведення тендерів закупівлі електроенергії компанією Î.C.S. “Premier Energy” S.R.L та закупівлі електроенергії для технологічних потреб компанією Î.CS “Premier Energy Distribution” SA можна ознайомитись у додатках.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json