Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства економіки у засіданнях Верховної Ради України протягом 14 - 18 квітня 2008 року
18.04.2008 | 14:21 | Департамент взаємодії з Верховною Радою України та іншими органами державної влади.

15-18 квітня відбулись пленарні засідання Верховної Ради України шостого скликання. Законопроекти, відповідальним за проходження яких у Верховній Раді України є Мінекономіки, не розглядались.

17 квітня у Верховній Раді України відбулись  парламентські слухання  на тему: “Про стан, заходи і перспективи подолання наслідків Чорнобильської катастрофи” у яких  взяв участь заступник Міністра економіки Мунтіян В.І.

Крім того, відповідальні працівники Міністерства протягом тижня взяли участь у засіданнях комітетів Верховної Ради України, на яких розглядались законопроекти, внесені Кабінетом Міністрів України, народними депутатами України, а саме:

15 квітня

На засіданні Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики за участю заступника Міністра економіки України Пятницького В.Т. розглянуто:

- проект Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про Митний тариф України”” (щодо приведення ставок ввізного мита у відповідність з рівнем, визначеним графіком тарифних зобов’язань України із вступу до СОТ на 2008 рік), реєстраційний № 2351. Прийнято рішення: підтримати у першому читанні;

- проект Закону України „Про встановлення на  2008 рік тарифної квоти на ввезення в Україну деяких видів м’яса”, реєстраційний № 2291. Питання розглянуто. Рішення не прийнято;

- проект Закону України „Про встановлення глобальної тарифної квоти на імпорт деяких видів м’яса у 2008 році”, реєстраційний № 2291-1. Питання розглянуто. Рішення не прийнято.

 

16 квітня

На засіданні Комітету Верховної Ради України у закордонних справах розглянуто:

- проект Закону України „Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Швеція про загальні умови технічного та фінансового співробітництва”, реєстраційний № 0039. Прийнято рішення: ратифікувати.

На засіданні Комітету Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва розглянуто:

- проект Закону України „Про регулювання реалізації окремих соціально-значимих продуктів харчування”, реєстраційний № 2292. Прийнято рішення: підтримати у першому читанні;

- проведено зустріч з керівництвом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики за участю заступника Міністра економіки України Пантелеєнка В.М. з метою з’ясування проблем, які склалися в ході виконання законів та підготовки необхідних пропозицій до їх вдосконалення;

- заступник Міністра економіки України Крючкова І.В. взяла участь в обговоренні питання: „Про сучасний стан економічного розвитку України та невідкладне прийняття антиінфляційних заходів”.   

18 квітня

У Комітеті Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва за участю заступника Міністра економіки України Пантелеєнка В.М. відбулося засідання Експертної ради при Комітеті з метою взаємодії з громадськими організаціями підприємців, незалежними аналітичними центрами для координування та узгодження позицій Комітету та громадськості у формуванні державної економічної політики.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2