Головна / Пріоритетні реформи / Підтримка експорту / Інформація для експортерів / Інформація щодо змін у торговельних режимах в країнах світу
Меню

Інформація щодо зміни ставок імпортного мита в Алжирській Народній Демократичній Республіці

За інформацією Посольства України в Алжирській Народній Демократичній Республіці, 21.04.2019 р. оприлюднено наказ Міністерства торгівлі Алжирської Народної Демократичної Республіки (додається), яким внесено зміни до наказу від 26.11.2018 р., що запроваджував спеціальні ставки захисного мита щодо імпорту в Алжир 1095 товарних позицій.

За інформацією Міністерства торгівлі, визначений у згаданому наказі перелік товарів і продуктів буде переглядатись та періодично оновлюватись в залежності від балансу між розвитком національних підприємств та міжнародною конкуренцією на основі моніторингу обсягів імпорту продукції, узгоджених з секторами національної економіки та представниками відповідних галузей.

Також повідомляється, що уряд Алжирської Народної Демократичної Республіки планує призупинити застосування спеціальних ставок захисного мита на час священного місяця Рамадан (05 травня – 5 червня 2019 р.) щодо імпорту свіжої та замороженої яловичини, сухофруктів та горіхів.

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json