Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Участь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у роботі Верховної Ради України 16 - 20 вересня 2019 року
23.09.2019 | 14:00 | Управління взаємодії з органами державної влади та зв’язків з громадськістю.

Пленарні засідання Верховної Ради України

18 вересня заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Романович Д. О. супроводжував проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню” (реєстраційний №1050, друге читання, розроблений народними депутатами Кубраковим О. М., Шуляк О. О. та ін.), який було прийнято.

19 вересня заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Романович Д. О. супроводжував проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення охорони прав на компонування напівпровідникових виробів” (реєстраційний №1062, друге читання, розроблений народними депутатами Підласою Р. А., Шуляк О. О. та ін.), який було прийнято.

А також, Перший заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Кухта П. А. супроводжував проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель” (реєстраційний №1076, друге читання, розроблений народними депутатами Підласою Р. А., Шуляк О. О. та ін.), який було прийнято.

20 вересня Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Милованов Т. С. супроводжував проекти Законів України:

  • “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних зазначень” (реєстраційний №1065, друге читання, розроблений народними депутатами Підласою Р. А., Фроловим П. В., Шуляк О. О.), який було прийнято,
  • “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України “Про стандартизацію” (реєстраційний №1068, друге читання, розроблений народними депутатами Підласою Р. А., Кубраковим О. М.), який було прийнято.

А також, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Романович Д. О. супроводжував проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні” (реєстраційний №1059, друге читання, розроблений народними депутатами Шуляк О. О. та ін.), який було прийнято.

Засідання комітетів Верховної Ради України

16 вересня Перший заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Кухта П. А. та заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торговий представник України Качка Т. А. взяли участь у засіданні круглого столу на тему: “Щодо обговорення законопроектів про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг” (реєстр. №№ 1053-1, 1073), який проводив Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики.

18 вересня на засіданні Комітету з питань економічного розвитку Перший заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Кухта П. А. супроводжував проекти Законів України:

  • “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення охорони прав на компонування напівпровідникових виробів” (реєстраційний №1062, друге читання, розроблений народними депутатами Підласою Р. А., Шуляк О. О. та ін.), який було рекомендовано прийняти в другому читанні та в цілому,
  • “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель” (реєстраційний №1076, друге читання, розроблений народними депутатами Підласою Р. А., Шуляк О. О. та ін.), який було рекомендовано прийняти в другому читанні та в цілому.

19 вересня на засіданні Комітету з питань економічного розвитку заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Романович Д. О. супроводжував проекти Законів України:

  • “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні” (реєстраційний №1059, друге читання, розроблений народними депутатами Шуляк О. О. та ін.), який було розглянуто,
  • “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних зазначень” (реєстраційний №1065, друге читання, розроблений народними депутатами Підласою Р. А., Фроловим П. В., Шуляк О. О.), який було рекомендовано прийняти в другому читанні та в цілому.

А також, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торговий представник України Качка Т. А. супроводжував проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України “Про стандартизацію” (реєстраційний №1068, друге читання, розроблений народними депутатами Підласою Р. А., Кубраковим О. М.), який було рекомендовано прийняти в другому читанні та в цілому.

Відповідно до календарного плану проведення другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання з 23 по 27 вересня 2019 року народні депутати працюватимуть у виборчих округах.

Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2